Dieta przy cwiczeniach na silowni

Dieta przy cwiczeniach na silowni

Widziałeś wyrażenie „zostawić Swoje ego u DRZWI I Potu na podłodze?” No to popularna fraza wag Wieluniu Salach gimnastycznych, A także popularne na konwentach i imprezach Zumba Fitness ®. Większość Ludzi rozumie, že w znaczeniu „opuścić SWOJĄ Dume i arogancję w drzwiach”, od A do Z pewnością Jeden sposób czytania, akceptowania mysle, Ze żartem o WIELE bardziej zrobić zrozumienia ego i Wiele więcej, ABY Zrozumieć, Dlaczego moze byc tak Trudne dla Nam zostawić ego Przy drzwiach, ale Dlaczego To Jest wazne, CO robimy.

Czym jest naprawde ego? Istnieje Wiele interpretacji psychologicznych, ale dla Mnie Kocham wyjaśnień Marianne Williamson w „Powrót do miłości”; fantastyczna książka, Gdzie używa codziennie i często Zabawne anegdoty z własnego Życia, ABY zbadać ego. W Skrócie ego JEST fałszywa osobowość zbudowaliśmy w Czasie, ABY przewlekłych Siebie, podobnie Jak aktor Moze Być podjęte na Znak, ZE ONI naprawde TYLKO oznaczało Grac zrobić dalszej Kariery. Gdy staramy SIĘ puścić Tego znaků się denerwuje, bo jeśli mój „opuścić Nasze ego” Jestesmy skutecznie zabija TE fałszywą Postać – tak, Ze bedzie walczyć o przetrwanie.

Ale Dlaczego Mamy rozwijać TE ego wagowo pierwszej kolejności? Ponieważ, tak Jak szpieg za liniami wroga Nauczyliśmy SIĘ odebrać MoWe, maniery i zwyczaje Społeczne naszego Społeczeństwa, ABY przetrwać. Dla niektórych oznacza się zachowuje SIĘ Jak naszych Rodziców i Rodzin, ABY SIĘ dogadać, dla innych byla by zachowywać SIĘ Jak Inni w Szkole Tańca, A PO moze prostu nauczyć SIĘ działać Jak największego, baddest dzieciak na bloku tak, že Nikt nie nie bierze na Siebie , W celu puścić zachowań ego, ktore NIE Śluza Nam najpierw musimy czuć SIĘ Bezpiecznie; Szpieg Nie spada JEGO alter ego, podczas gdy on wciąż za liniami wroga, bug, ZE JEST gotowy temat Walki!

Wpis zawdzięczamy

Author: klubmasska.pl

Share This Post On