Czym jest zumba

Czym jest zumba

Istnieje Wiele programów ćwiczeń, Które obecnie nie nie mozna użyć, ABY uzyskać Kształt. Jeden, Który staje SIĘ Coraz bardziej popularne na całym Świecie JEST Centrum Tańca Program zorientowany taniec zwany zumba. Ludzie wydają SIĘ Być przyciągane zrobić zumba ponieważ działa mi się żartem Bardzo Zabawne Robić. Rzućmy okiem na siłowni SZAŁ ja zobaczyc, CO W Tym Wszystkim chodzi.

Alberto „Beto” Perez zaczął Zumba w Kolumbii w 1990 Roku. Beto JEST choreograf i tancerz, Który chciał wymyślić programu treningu, Który byl zabawny i pracował, ABY skłonić Ludzi Do kształtu. On włącza sie łaciny i Muzyki międzynarodowej w klasie tanecznej, Która wykonana wypracowanie wydają SIĘ bardziej Jak wieczór, zamiast chore Wiele Osób uważa aerobiku samopoczucia. JEGO celem bylo, ABY LUDZIE chcą cieszyć SIĘ I czekamy na Ich treningi, A Nie bać SIĘ Ich podczas dokonywania wymówki, ABY Nie przejść trening.

Zajęcia zumba Beto pierwsza w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła sie w 1999 Roku ukierunkowane głównie KOBIETY I 2001 Beto i wstąpił Z niektórymi partnerami biznesowymi, tworząc Zumba Fitness LLC. Żartem , aby firma, Która Oferuję Wszystko, Co Jest oficjalnie zumba. Obecnie Zajęcia Zumba oferowane przez licencjonowanych instruktorów w ponad 90.000 siłowni w okolo 110 krajach na całym Świecie. Program JEST rozpoznawany przez Amerykańską Rade ćwiczeń, Pomysł, Stowarzyszenie Zdrowia fitness i aerobik Fitness Association of America.

Głównym składnikiem Zajec Zumba JEST muzyka. Muzyke, z ciągle zmieniającym temp i uderzeń, przesuwa treningu z Jednego wzmocnienia, tonowania LUB cardio przejść temat drugiego. Kazda grupa mięśni w organizmie JEST kierowana oo Tym intensywnym treningu. Style taneczne, ktoré sa zarejestrowane w Zumba zaliczyć: Samba, hip-hop, taniec brzucha, tango, salsa, cha-cha, mambo, flamenco, reggaeton i Merenque.

Istnieje Wiele Różnych rodzajów Zumba Klas mozna podjąć. JEST podstawowym zumba. To Jest skierowany zrobić początkujących. Zumba Złoto, Które JEST de-uwarunkowana uczestników i dorosłych. Zumba Toning skupia SIĘ bardziej na tonację i zawiera ciężary w Ruchu. Aqua Zumba, Która JEST klasą, Która odbywa SIĘ w wodzie, JEST otwarty Dla wszystkich grup wiekowych. Wreszcie JEST Zumbatomic, Który został uruchomiony mamy wrześniu 2009 Roku Zumbatomic Program JEST Pierwszy Zumba zaprojektowany specjalnie Dla Dzieci. Dzieci w Wieku 4-12 lat Moga nauczyć SIĘ podczas Podstaw Zabawy Z muzyka i tańcem.

Jak widac, Zumba działa I JEST zrobić Zabawy. Osoba moze uzyskać Kształt podczas Nauki Najnowszych Ruchy taneczne. Jak zabawa To Jest?

Wpis zawdzięczamy

Author: klubmasska.pl

Share This Post On