Muzyka do cwiczenia zumby

Dokladnie do, Co jest najlepszym Lista utworów zumba? W Tym artykule omówimy Niektórych z ekscytującej Muzyki, Który JEST używany w Tej Łacińskiej treningu tanecznego.

Teraz moze sie wydawać, že by Zabawne, ZE facet bedzie pisać o łacińskiej prawej tańczyć treningu? Dobrze, jeśli nie nie bylo dla Mojej Dziewczyny, Nie wiedziałby o Tym w ogóle. Widzisz ona ZAWSZE byla zaangażowana w Tańca towarzyskiego wiec Przejście na sali balowej Nia oo zrobić Stylu Alberto Perez Dnia treningu i Tańca bylo łatwe i Naturalne. Nie tak łatwo Mnie.

Mimo, že od jakiegoś Czasu, Ze Mnie Stara SIĘ wyciągnąć z domu, ISC potańczyć. Oczywiscie, JAK większość facetów mam Dwie lewe Nogi. Przynajmniej tak SIĘ czuję. Wiec pewnego Dnia oszukał Mnie. Powiedziała, ZE Mamy zamiar isc na siłownię i wziąć dziesięć Nowy treningu cardio.

Nie Trochę tak wiem, že by byl trening Tańca, AZ usłyszałem Niektórych z utworów, Które zostały z wykorzystaniem na Liście Muzycznej zumba. I Nagle moje Dwie lewe Nogi znikły i moje biodra i Nogi zaczęły SIĘ poruszać.

Niektórych z najlepszych Muzyki Do Tej Klasy tlenowej JEST oczywiscie Wieluniu z ulubionych Łacińskiej uderzeń, takich Jak salsa, merengue, bachata, A ostatnio zawiera nawet hip-hop i inne muzyke pop.

Zasadniczo kazda muzyka, Która dostaje Swoje Ciało, łup, i Nogi dobrze porusza Dzieł.

Oto lista niektórych z najbardziej popularnych piosenek i Artystów wykorzystywanych w Wieluniu szczycie Listy instruktorów Zumba Muzyki:

* Adam Lambert – „If I Had You”

* Madonna – „Revolver”

* Flo Rida – „Can not Handle Me”

* Lady Gaga – „telefon, Just Dance, Paparazzi, Poker Face”

* Pitt Bull – „Maldito Alkohol”

* Shakira – „Loca, Waca Waca”

* Zumba – „Party Nation negocjacji cen przy grupowych wyjazdach CD”

Istnieje Wiele innych piosenek, ktoré sa popularne jednakże; Sa ulubieńcami Wieluniu Studentów i instruktorów.

Jeśli trening w domu LUB wziąć udział w zajęciach moze chcesz wydrukować TE Liste Muzyczna Zumba i je wypróbować.

Jeśli chcesz dowiedzieÄ ‡ SIĘ więcej o muzyce zumba, Na Przykład Lady Gaga Zumba Muzyki następnie odwiedzić nasza strone internetowa pod adresem:

==> Dance-Workouts.com

Wpis zawdzięczamy

Author: klubmasska.pl

Share This Post On